Итоги спортивного 2009 года в г. Жёлтые Воды

Статья Лысенюка ВиктораВідійшов в історію 2009 рік. Рік, який приніс місту немало трудових та спортивних перемог.

За традицією на фініші спортивного року ми називаємо імена тих, хто найбільше відзначився своїми успіхами, завзятістю, майстерністю, а також тих, хто сприяв розвиткові фізкультури і спорту в місті.Проведені комплексні спартакіади. Серед колективів фізкультури переможцем стали фізкультурники ГМЗ ДП «СхідГЗК». У спартакіаді учбових закладів перемогла команда Жовтоводського промислового коледжу. У спартакіаді міста серед школярів упевнено перемогли спортсмени СШ №8. У спартакіаді «Юність-2009» переміг підлітковий клуб «Дружба».

Близько 100 міських змагань було проведено в 2009 році. Так, уперше після 15-річної перерви був проведений чемпіонат міста з триатлону . Великий інтерес викликав 24-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг , в якому взяли участь 205 спортсменів із 37 міст України і Росії.

На високому організаційному рівні був проведений обласний фестиваль «Нащадки козацької слави», але найяскравішою спортивною подією минулого року було проведення 5-го етапу Кубку України з мотокросу в Жовтих Водах. Ці змагання, в яких узяли участь кращі мотогонщики України, проходили 29-30 серпня і зібрали велику кількість глядачів. Головним організатором змагань був Леонід Пирогов – ветеран жовтоводського мотоспорту.

Багато перемог було завойовано жовтоводськими спортсменами у 2009 році. 187 разів ставали переможцями та призерами обласних змагань, 19 медалей, із них 5 золотих, завоювали на чемпіонатах і першостях України. Успішно виступали на чемпіонатах України жовтоводські ветерани спорту, які завоювали 20 медалей, 8 із них – золоті.Кращі спортсмени року

Кращою спортсменкою року визнана Анна Пєшкова – чемпіонка України з марафонського бігу, переможниця Кубку України, вперше виконала норматив майстра спорту, кандидат до збірної команди України.

На другому місці – Олександр Тершовчин , двократний чемпіон України серед молоді з легкої атлетики, кандидат до збірної команди України.

На третьому – Єлізавєта Бардіна , чемпіонка України з боротьби самбо серед молоді.

Кращою юною спортсменкою нашого міста названа Ілона Біреш – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьби сумо, чемпіонка України з боротьби самбо.

На другому місці – чемпіонка України з легкої атлетики серед дівчат Ірина Гладкая .

На третьому – Ольга Топчій , бронзова призерка чемпіонату України з боротьби самбо серед дівчат.

Кращим спортсменом серед ветеранів по праву визнаний Володимир Нагалюк , майстер спорту, срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики, чемпіон України.

На другому місці – трикратний чемпіон України з плавання серед ветеранів Володимир Ніколаєв .

На третьому – рекордсменка і чемпіонка України з легкої атлетики серед ветеранів Владилена Кокіна , якій виповнилось 83 роки!

Кращим тренером року визнаний майстер спорту Микола Деревянчук (легка атлетика), вихованці якого в 2009 році завоювали 10 медалей на чемпіонатах України, двоє з них є кандидатами до збірної команди України.

На другому місці – Євген Шутенко (боротьба дзюдо), тренер срібного призера чемпіонату Європи.

На третьому – Лариса Веремейчик (легка атлетика).

Багато хто з наших спортсменів продовжують свою кар’єру в інших містах. Це майстри спорту міжнародного класу Інна Циганок , Настя Яценко (триатлон), Олександр Сітковський (легка атлетика) та багато інших, але своїми нинішніми успіхами вони повинні завдячувати нашим тренерам, а місто може пишатися досягненнями своїх вихованців.

Вітаємо кращих спортсменів та їхніх тренерів із високими досягненнями 2009 року.

Віктор Лисенюк ,

начальник відділу з фізкультури і спорту виконкому міської ради.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фото награждения лучших молодых спортсменов и лучших тренеров года
Видео


Создан 10 янв 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником